Monthly Archives: March 2016

Thursday, 31 March 2016

Tuesday, 29 March 2016

Thursday, 24 March 2016

Friday, 18 March 2016

Thursday, 17 March 2016

Tuesday, 15 March 2016

Wielkanocna kurka


r-IMG_9506


Uszyłam na poprzednią Wielkanoc dla siostry, ot taki wiosenny akcent 🙂

Kurka wypatrzona w Internecie.


 

Thursday, 10 March 2016

Wednesday, 9 March 2016

Monday, 7 March 2016

Thursday, 3 March 2016

Robótkowy kącik


… i moja pierwsza wymianka


IMG_7381-r


Dogadałyśmy się z J., że każda z nas wydzierga coś dla drugiej. Te damy, podobnie jak my parające się rękodziełem, bardzo pasowały mi do naszej zabawy i dlatego zostały odkopane spod stosu różnych tkanin (miło jest pożartować :)). Continue reading