Category Archives: Kołderka/Quilt

Thursday, 29 November 2018

Friday, 16 November 2018

Tuesday, 13 November 2018

Fish quilt



It’s not often to me to make something for a little people. I made this one some time ago, but I could only show it when it’s reached its destination 😉


Continue reading

Thursday, 8 November 2018

Wednesday, 26 April 2017

Tuesday, 28 March 2017

Wednesday, 31 August 2016

Crazy Log Cabin


r-DSC_2756


Uwielbiam tak szyć. Ciachać tkaniny i patrzeć co mi z tego ciachania wyniknie. Dobierać pozostałe po poprzednich projektach szmatki. Pozszywać i znów pociąć.

Szalona Chatka Drwala czekała na sesję fotograficzną dłuższą chwilę, cieszę się, że zdążyłam. Continue reading

Saturday, 20 August 2016

Łąka


r-DSC_2346


Miała być łąka, wyszedł ogród. Nieważne. Ważne że rozprawiłam się z nagromadzonymi tkaninami Kaffe Fassett, które to tkaniny nabywałam drogą kupna już od jakiegoś czasu. Ponieważ nieustannie nie byłam usatysfakcjonowana nabytkami, napływały kolejne… Continue reading

Monday, 6 June 2016

Wednesday, 4 May 2016

Black & Rainbow


r-DSC_0071


Trochę napracowałam się przy tej kołderce, ale to było nic w porównaniu ze zrobieniem zdjęć… Zepsuł się aparat i pozostał ten w telefonie. Uważam, że aby pokazać pracę trzeba zrobić przyzwoite zdjęcia, w miarę wiernie oddające kolorystykę, a tu taka przykra niespodzianka, utrudniająca niezwykle to zadanie! Zwłaszcza, że obiekt do fotografowania niełatwy. Continue reading