Category Archives: Koty/Cats

Tuesday, 3 October 2017

Thursday, 5 January 2017

Mićka


… i słów kilka o wykonaniu aplikacji kota.


1-DSC_8506


Mój pierwszy tegoroczny uszytek. Poducha jest oczywiście dla Miłośniczki sierściuchów, a przedstawia podobiznę Jej sympatycznej kotki, która po prostu mówi – pamiętaj, kocham i bardzo tęsknię. Nie lubię jak mnie zostawiasz i wyjeżdżasz tak daleko!

Continue reading

Tuesday, 26 July 2016

Scrappy band of cats


…i garść informacji o tym, jak wykonuję zapięcie na guziczki.


r-DSC_1545


Przyznam, że nie lubię kiedy gromadzi mi się za dużo małych kawałków tkanin i zwykle zagospodarowuję je na bieżąco. Mam takie dziwne poczucie marnowania… Continue reading

Friday, 8 July 2016

Monday, 9 May 2016

Wednesday, 26 August 2015

Saturday, 15 August 2015

Kiciuś do przytulania


IMG_1950rWieki minęły odkąd ostatnio szyłam coś podobnego. Ot, bawełniana przytulanka, dzieciaczki na ogół lubią takie milusie cudaki. Trochę koślawa wyszła, bo chciałam szybciutko skończyć, nie rozprasowałam, a wypychanie wcale nie jest takie proste. Mimo to podoba mi się.

Po prostu narysowałam, wycięłam, zszyłam i już. Dla malutkiej, wytęsknionej dziewuszki.

Continue reading

Monday, 10 August 2015

Wednesday, 29 July 2015

Sunday, 3 May 2015

Kotka w bratkach i ptaszki w ogrodzie


1-IMG_9852r

Ta kotka w bratkach nie dawała mi spokoju. No to uszyłam. Już jakiś czas temu, nie mogłam jednak pokazać, zanim nie trafiła do właścicielki. Trudno mi czasem wytrzymać, ale chęć zrobienia niespodzianki powstrzymuje mnie przed ujawnieniem uszytku za wcześnie. Continue reading