Category Archives: Z terenu

Monday, 8 May 2017

Sunday, 23 April 2017

Mechelinki


DSC_0802-001


Mieliśmy wspaniały weekend. A dzisiejszy dzień…

Wiatr przeganiający chmury sprawił, że słońce wydobywało z morza niewiarygodne barwy. Uczta dla oczu i duszy.


Continue reading

Friday, 27 January 2017

Monday, 9 January 2017

Mroźno i biało


1-DSC_8835


Miniony już weekend spędziliśmy wędrując po lasach i spacerując nad morzem. W sumie około dwudziestu pięciu kilometrów. Niby nic wielkiego przez trzy dni, ale jak na zimę i tęgi mróz wystarczy. Po spacerze pierwszego dnia myślałam, że już po mnie, czułam się po prostu chora. Ale minęło, na szczęście, bo takiej pogody dawno u nas nie było. Continue reading

Monday, 24 October 2016

Szyję kolorowo


r-DSC_6775

Można powiedzieć, że odrabiam lekcje…

Przygotowałam kilka wierzchów kosmetyczek i przepikowałam z różnymi rodzajami wypełnienia. Wkrótce odbędzie się spotkanie naszej pomorskiej grupy i będziemy szyć kosmetyczki. Sądzę, że niebawem po nim, pokażę skończone uszytki.  Continue reading

Monday, 8 August 2016

Sunday, 31 July 2016

Monday, 4 July 2016

Lato


r-DSC_0510


Po powrocie ze wsi zawsze jest mi trochę smutno. Pewnie dlatego, że na co dzień nie jesteśmy nieustannie poza budynkiem, na łonie, jak to się mówi… Continue reading

Tuesday, 14 June 2016

Saturday, 28 May 2016