poniedziałek, 22 czerwca 2020

Czas lataJak już kiedyś wspominałam, po obrazach jesiennych i wiosennych drzew miałam zamiar uszyć kolejne, z pozostałych pór roku.


Folkowe lato drzew trzymających się za ręce. Kolorowe, nasycone barwami, ciepłe. I gest, który tak pięknie pokazała w swoich pracach Marta.Wymiary: 55 cm x 74 cm.


komentarze (11)

 1. KasiaKasia

  Obrazek jest cudny. Drzewa jak kolorowe pióra pawia. Nic tylko latać……ponad drzewami ale nie samolotem.Kłaniam się nisko.

  Odpowiedz
 2. Ela

  Jakie szczęśliwe chwile przeżywa ptaszek, co uwił gniazdko w tych folkowych drzewach. Miodowa rama (miód ma wiele barw i odcieni) dopełnia rolę niedocenianych na co dzień drzew.
  Wiem, że chwalenie Twojego kunsztu, Gosiu, może być już dla Ciebie nudne troszkę, ale dla mnie jesteś naturalnie naturalną mistrzynią chwytania w obrazy natury.

  Odpowiedz
  1. MałgorzataMałgorzata Autor wpisu

   Wiesz Elu, z tym chwaleniem to złożona sprawa… Jestem bardzo wdzięczna za pozostawione komentarze, to budujące i miłe. Myślę też, że po to pokazuje się wytwory rąk, by była reakcja, jej brak jest raczej przykry… Tak więc niezmiennie dziękuję, że jesteś i piszesz.
   A drzewa kocham bardzo.

   Odpowiedz
 3. JolaJola

  Wiedziałam, że będą cudne i nie myliłam się 🙂 Nieustannie podziwiam i chwalę Twój zmysł łączenia tych przepięknych materiałów. To jest ogromna sztuka. A Twoja wyobraźnia – bezcenna 🙂 ptaszek uroczy i ta ramka …………..

  Odpowiedz
 4. JolaJola

  Dobrze, że przycięłaś 😉 Ten ptaszek tak zazdrośnie zerka na kolegę do góry, jakie on ma piękne drzewa. Dobrze, że ma teraz też swoje 😉

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *