Saturday, 29 December 2018

2018 in a nutshellThe end of a year is a time to summarize. There are some works done and they are colorful as usual me.


At every quarter I make a collage and it’s time to make a forth one for this year. I’m going to take a deeper look at my pieces done this year and pick the most important ones to me for various reasons. I’ll put some details about it into the next post.


komentarze (10)

 1. Basia

  Oj, nazbieralas strasznie duzo! Pilna bylas nieslychanie 🙂
  I wszystkie prace sliczne 🙂
  Oby nastepny rok byl dla ciebie tez tak laskawy!

  Reply
 2. JolaJola

  U Ciebie kolorowo, a u mnie kolorowo i piękne 🙂 Część z tych prac trafiła do mnie, z czego się niezmiernie cieszę 🙂 Są w Gdańsku i Jastrzębiej Górze i bardzo mnie radują, bo ja je wszystkie też bardzo lubię. Często się im przyglądam, głaszczę lub poprawiam i sprawia mi to przyjemność. Zdobią w Gdańsku i Jastrzębiej Górze. Życzę Ci Małgosiu tego roku równie obfitego w pomysły i prace jak dotychczas 🙂
  Pozdrawiam noworocznie 🙂

  Reply
 3. Ela

  W pigułce, powiadasz Gosiu. Toż to piguła wielgachna:). Tak wiele prac związanych z naturą, no, kocham po prostu. I zawsze mam Ciebie przy sobie, bo z pewnymi pracami po prostu się nie rozstaję. Jeszcze raz dziękuję, za Twoją kreatywność, artyzm, pracowitość i chęć dzielenia się.

  Reply
  1. MałgorzataMałgorzata Post author

   Prace związane z naturą są mi chyba najbliższe, lubię po prostu… Zresztą powyższe zestawienie to potwierdza. Pozdrawiam Elu serdecznie 🙂

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *