Saturday, 17 March 2018

Birds are singing…… and waking me up doing their best. It’s hard to see them, but I can hear them just perfectly.


I sew those summer cushions, suitable for the spring and summer, some time ago. It’s a sweet reminder in a snowy and windy day like today, just after yesterday’s warmth and sun.


I like to take pictures of the plants and animals. I do it constantly, and the place where I live is full of those pleasant objects.

This one was taken during the one of walks 🙂


komentarze (14)

 1. Krysia

  prześliczne, słoneczno wiosenne poduchy. Cieszę sie , że to taka ładna okolica dostarczająca wielu obiektów do fotografowania.

  Reply
  1. MałgorzataMałgorzata Post author

   Dziękuję Basiu 🙂
   Kupiłam te tkaniny wieki temu, to oczywiście kolekcja. Nareszcie doczekały się światła dziennego. Mnie urzekła tkanina z ptaszkami, ale nie tylko. Część materiałów już wykorzystywałam w różnych pracach, ale własnie ta ptaszkowa czekała najdłużej i doczekała się pierwszej odsłony w moim wydaniu. Chyba mam kłopot z tkaninami, które mają duże, wyraźne wzory. Zdecydowanie pierwsze skrzypce gra u mnie kolor 🙂

   Reply
 2. Basia

  Podusie przytulne 🙂 ale co ja sie tych ptaszkow na materialach naszukalam!!! Znalazlam w koncu – jenego 🙂

  Reply
 3. JolaJola

  No właśnie drugi zakryty . A są cudowne !!! Ptaszki a poduszki przepiękne – widziałam na własne oczy 🙂 Kolory i materiały idealnie dobrane i baaaardzo się podobają, tam do kogo trafiły 🙂

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *