Monday, 22 February 2016

Czachy w dżungli :)


r-IMG_7312


Na niebiesko i z czachami. Tak miało być i tak jest. Na zewnątrz bawełna, wewnątrz bawełna impregnowana (czyli coś na podobieństwo ceratki). Kosmetyczka jest naprawdę spora i pomieści wiele różności.


r-IMG_7309


r-IMG_7287  r-IMG_7290


Sprawdzałam impregnację 🙂r-IMG_7281


 Wymiary: szerokość 24 cm, wysokość 20 cm,  głębokość 7 cm.


komentarze (23)

 1. Krysia

  Po słodkościach i pastelach czas na mocne uderzenie:):)
  Fajne zygzaki i fotka z kropelką prezetująca jakość zaimpregnowanej tkaniny wnętrza!

  Reply
  1. MałgorzataMałgorzata Post author

   Wiesz Iwonko, efekt mnie samą zaskoczył 🙂 Co ciekawe, uszyłam dokładnie to, co wylęgło mi się w głowie, po rozrysowaniu projektu. Rzadko tak robię.

   Reply
 2. aania

  Gosiu, Twoje kosmetyczki są już kultowe, natomiast nie wiedziałam, że masz takie oko do zdjęć! Te kropelki cudne są. Ja kiedyś próbowałam fotografować krople deszczu i wiem jakie to trudne 🙂 Chciałam wkleić nawet jedno zdjęcie , ale nie wchodzi. Prześlę Ci na fb

  Reply
  1. MałgorzataMałgorzata Post author

   Lubię robić zdjęcia i często zanim Wam coś pokażę robię ich dziesiątki, aż wyjdzie dobre. A tu jedno zdjęcie rozsypanych kropelek i proszę, jest ok.
   A co do motylka… Pomyślałam, że przypiszę Wam jakiś obrazek, zbyt anonimowe jesteście :), Ty lubisz motyle, to jest motyl.

   Reply
 3. Kasia

  Super “fajowska” kosmetyczka! Kolory są cudne.
  Kosmetyczka jest energetyczna, no i na pewno nie dostanie się w niepowołane ręce. Bo jak ktoś po nią wyciągnie ręce to odleci w kosmos – hahaha

  Reply
 4. Ela

  W tej kosmetyczce można schować cenne rzeczy, bo na pewno będą dobrze pilnowane przesz “czaszkowych buszmenów”. Każdy w swojej, inaczej wypikowanej ramce. Całość urocza.
  Zdjęcie z kuleczkami wody jest fantastyczne. Może wnętrze torebusi wystąpi w charakterze prywatnego baseniku złotej rybki, nie przecieknie:).

  Reply
 5. Wiola

  Nie wiem Małgosiu czy w ogóle bym zwróciła uwagę na materiał w czaszki gdyby nie Twoje uszytki. Jakoś nie byłam fanką tych wzorów i dopiero w Twoich pracach przekonałam się do nich. Kosmetyczka fantastyczna pod każdym względem.

  Reply
  1. MałgorzataMałgorzata Post author

   Miło mi to słyszeć 🙂 Kiedy pierwszy raz zobaczyłam tę tkaninę, aż się wzdrygnęłam. Ale kiedy przyjrzałam się jej w sklepie – dotarło do mnie jaka jest piękna. Bardzo żałuję, że kończy się…

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *