Monday, 22 June 2020

SummertimeAs I already mentioned once, after the autumn trees and spring trees I was going to make some more for the other seasons too.


This is the folk style summer trees, holding each other hands. Full of deep colours, warm and holding a gesture exposed so beautifully by Marta.Size: 55 cm x 74 cm.


komentarze (11)

 1. KasiaKasia

  Obrazek jest cudny. Drzewa jak kolorowe pióra pawia. Nic tylko latać……ponad drzewami ale nie samolotem.Kłaniam się nisko.

  Reply
  1. MałgorzataMałgorzata Post author

   Dzięki Kasiu,
   A ja już bym poleciała samolotem, mimo że niespecjalnie lubię… Wiem też, że można inaczej, śniło mi się 😀

   Reply
 2. Ela

  Jakie szczęśliwe chwile przeżywa ptaszek, co uwił gniazdko w tych folkowych drzewach. Miodowa rama (miód ma wiele barw i odcieni) dopełnia rolę niedocenianych na co dzień drzew.
  Wiem, że chwalenie Twojego kunsztu, Gosiu, może być już dla Ciebie nudne troszkę, ale dla mnie jesteś naturalnie naturalną mistrzynią chwytania w obrazy natury.

  Reply
  1. MałgorzataMałgorzata Post author

   Wiesz Elu, z tym chwaleniem to złożona sprawa… Jestem bardzo wdzięczna za pozostawione komentarze, to budujące i miłe. Myślę też, że po to pokazuje się wytwory rąk, by była reakcja, jej brak jest raczej przykry… Tak więc niezmiennie dziękuję, że jesteś i piszesz.
   A drzewa kocham bardzo.

   Reply
 3. JolaJola

  Wiedziałam, że będą cudne i nie myliłam się 🙂 Nieustannie podziwiam i chwalę Twój zmysł łączenia tych przepięknych materiałów. To jest ogromna sztuka. A Twoja wyobraźnia – bezcenna 🙂 ptaszek uroczy i ta ramka …………..

  Reply
  1. MałgorzataMałgorzata Post author

   Dziękuję Jolu, za wszystkie pochwały 🙂
   A roślina stała się interesująca odkąd ją mocno przycięłam. I rzeczywiście wygląda jak drzewko.

   Reply
 4. JolaJola

  Dobrze, że przycięłaś 😉 Ten ptaszek tak zazdrośnie zerka na kolegę do góry, jakie on ma piękne drzewa. Dobrze, że ma teraz też swoje 😉

  Reply
  1. MałgorzataMałgorzata Post author

   Cześć Krysiu,
   Rzeczywiście wszystko przemyślane 🙂 Czasem mam wrażenie, że tego myślenia jest więcej niż godzin przy maszynie.

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *