Sunday, 6 September 2015

Hello Sunshine!!!


Siedzę sobie pod drzewami w przyjemnym porannym chłodku, napawam się CISZĄ, śpiewem ptaków, odgłosami innych zwierząt, szumem morza i… RADOŚCIĄ! . To ci dopiero wakacje 😀 .

ZAJĘŁAM DRUGIE MIEJSCE w konkursie zorganizowanym przez Gosię z Quilts My Way – Hello Sunshine. Już uwierzyłam, no bo faktycznie jest wśród nagrodzonych mój uszytek. Pozdrawiam wszystkie Uczestniczki, to ogromne wyróżnienie być zauważoną wśród tak znakomitego towarzystwa. Przyznaję też, jestem nieco zakłopotana.

DZIĘKUJĘ! Tak ogromnie bardzo, jeszcze więcej może!!!  Gratuluję Wiesi i Ewie 😀 !!!

Pozdrawiam słonecznie i wakacyjnie! Hello Sunshine!


1-IMG_2642r


A tu kotek, który mnie zachwycił, podobnie jak inne prace, które zobaczyłam w pewnej pracowni 🙂 . No i chyba bym chciała coś podobnego robić, nabyłam nieco materiałów, kto wie :))))

1-IMG_2183r


komentarze (15)

 1. Ela

  Bardzo, bardzo , bardzo się cieszę, na tyle prac (przypomnę, że 73) , no, no szacuneczek. U mnie i tak jesteś jedyneczką:). Chyba wylądowaliście w bajkolandii jakiejś, tak tam czarodziejsko. Inspiruj się, inspiruj, przecież wiesz, że Twoja prywatna papuga do papugowania cierpliwie czeka.

  Reply
 2. Krysia

  Moje gratulacje! Flemingi sa fantastyczne , od razu przypadly mi do serca. Wierzylam, zeTTwoje prace zostana zauwazone! A takie wyroznienie w konkursie to nastepne potwierdzenie dla Ciebie jakie piekne prace tworzysz! Wspanialy poczatek urlopu. Relaksuje sie, tankuj sloneczko, opdoczywaj!

  Reply
 3. MałgorzataMałgorzata Post author

  Serdecznie dziękuję za gratulacje (i kibicowanie). Ja nie miałam żadnych przeczuć co do tej pracy ;), po prostu pasowała mi do konkursu. Cieszę się ogromnie, że zasłużyła na nagrodę.
  Co do kiciusia, miałam chęć go uwolnić, ale to byłaby ogromnie kosztowna operacja 😉 .

  Pozdrawiam z Bajkolandii i przesyłam nieco słońca, tu go jest w nadmiarze jak dla mnie…
  I na koniec – nomen omen: w miejscu gdzie jestem gniazdują… flamingi, zwane tutaj “czerwonymi ludźmi” 🙂 .

  Reply
 4. Jola TrzebiatowskaJola Trzebiatowska

  Zgadzam się z Elą !!!! Dla mnie też jesteś jedyneczką 🙂 Serdecznie gratuluję !!! W to, że będziesz nagrodzona nie wątpiłam 🙂
  Cieszę się z Twoich wspaniałych wakacji, moje też już za parę dni 🙂 Zdjęcie jak z bajki a i kotek wyjątkowy. Patrz jak te sierściuchy przypadły Ci do gustu 😉 Fajnie !
  Życzę dalszych wakacyjnych przyjemności i pozdrawiam 🙂

  Reply
 5. KasiaKasia

  Gosiu gratulacje, gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Cieszę się ogromnie. Mi też jest przyjemnie, ze zajęłaś II miejsce zwłaszcza, że torba i kosmetyczka są moje. Cały czas zachwycam się jej pięknem.
  Kochana siostrzyczko pozdrawiam.

  Reply
 6. Bee In QuiltsLand

  Małgosiu – odpoczywaj, leniuchuj i czerp inspiracje!!! Po powrocie znów będziemy podziwiać :))))
  I choć spóźnione – to jednak z dna serducha – serdeczne gratulacje z wygranej w konkursie! Od samego początku byłaś moją faworytką (zupełnie szczerze!!), tyle że ja obstawiałam ten cudownie wypikowany bieżnik….. :))))

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *