Wednesday, 8 June 2016

Kosmiczna sowa…


…w świetle jupiterów, czy zrobiona na szaro?


r-IMG_6896


Może pamiętacie tę moją poduchę z sową? Uszyłam ją kilka miesięcy temu, bo “musiałam”. Wewnętrznym przymusem. Było szaro, buro i ponuro, więc potrzebowałam koloru. Zresztą ja go nieustannie potrzebuję. A ponieważ poducha ma wszystkie kolory letniego konkursu HELLO SUNSHINE, zgłaszam ją do kategorii BAGS and PILLOWS. Niechaj przestanie drzemać w pudle i pobędzie wśród innych “pilołsów”, przypatrzy i czegoś nauczy! 🙂

Przyznam, że te jupitery… no tak mi kojarzy się ta poducha i już… 🙂 A Eli inaczej się kojarzyła – wybierajcie sami co Wam pasuje 🙂

A może jamnik z sową?, poducha jest długa i wąska na wkład 65 x 40 cm.


r-IMG_6926

Ha! nawet guziczki są w wymaganych kolorach :))) i … lamówka!

r-IMG_6892


Konkurs nie ma żadnych ograniczeń co do ilości zgłaszanych prac, warunkiem jest, by powstały w 2016 roku, więc z pewnością nie raz się powtórzę pokazując ponownie to i owo 🙂 Jeszcze tam pusto, ale maszyny z pewnością już furczą, mózgi pracują i tworzone są cudeńka 🙂 , więc jeśli macie chęć na nie popatrzeć, zaglądajcie:

Hello Sunshine 2016


Podczas przeglądania moich prac, uświadomiłam sobie ile tego powstało! A mnie się zadawało, że niewiele szyję w tym roku…


komentarze (16)

  1. MałgorzataMałgorzata Post author

   Ja tak nie myślę – pewniaki 🙂 Cieszę się tym, że mogę wziąć udział i mam co pokazać 🙂 I mam nadzieję, że Ciebie nie zabraknie!
   Pozdrawiam Iwonko i dziękuję 🙂

   Reply
   1. Iwona

    Oj, Gosiu, nie mam ostatnio weny szyciowej 🙁
    Mam nadzieję, że w wakacje wróci, gdy trochę odpocznę po ciężkim roku szkolnym.

    Reply
 1. Ela

  Wpisuje się w ramy konkursu wspaniale. Sówki górą:). Czy można trzymać tylko kciuki, bo jak mi już ich zabraknie, to dołożę “kciuki stopne”:)

  Reply
 2. Wiola

  Świetna poduszka, kolorki konkursowe. Konkurs dopiero na starcie a Ty Małgosiu wystawiłaś dwie prace. Masz tempo:). Życzę powodzenia.

  Reply
  1. MałgorzataMałgorzata Post author

   Wiolu, praca ze stycznia, rok się zgadza, więc nie było na co czekać 🙂 Tyle mam uszytków do zgłoszenia 🙂
   Czyż nie przez konkurs u Gosi poznałyśmy się? 🙂
   Dziękuję 🙂

   Reply
 3. patchworkwanda

  Rzeczywiście szyjesz z prędkością karabinu maszynowego, ja już nie nadążam i nie ogarniam tego. Twoje poduchy są wspaniałe , kolorowe i w ciekawym stylu.

  Reply
 4. JolaJola

  Ty ogarniasz i o bardzo dobrze 🙂 I całe szczęście. Sowa na pewno kosmiczna w blasku gwiazd i zrobiona na szaro 😉 Poducha piękna, na lato w sam raz, do leżenia nawet we dwoje, może na plaży ??? 😉 Na konkurs absolutnie !!!

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *