Saturday, 18 July 2015

Lady in Black … & Colours


IMG_1603r

I znowu poducha z mojej ulubionej serii. Tym razem materiały nie ja wybierałam 🙂 . Przyznam, że wybory E. były dla mnie zaskoczeniem – postawiłabym na kwiaty i ptaki, ale cieszę się ogromnie, że doszło do tej współpracy 😉 .

Czaszkowi kolesie, dama ze znanej rodzinki, nutki oraz sówka – to były elementy wskazane. Kolory Kony: Pomegranite i Ultra Marine (na zdjęciach przekłamany, nie umiem dobrze go pokazać) jako wiodące. No i oczywiście tło z kolorowych kropeczek na czerni.


IMG_1554r1-IMG_1551w1-IMG_1576r


Ten ptaszek jakoś tak wepchnął się w kącik, nie mogłam się oprzeć. Bez niego było…, zresztą widać na poniższym zdjęciu jak. Coraz bardziej lubię pikowanie z ręki.

1-1-IMG_1524r


Rozmiar 62cm x 42cm .


 

komentarze (14)

 1. Ela

  Połączenie w całość wybranych motywów, przerosła moją wyobraźnię. Przecudopiękna. Tak się cieszę, że zagościła u mnie stylowa podusia Gosi. Kolesie zdają się lekko wystraszeni, że trafili pod czujne oko nowej szefowej, ale pozory mylą, to równa babeczka:).

  Reply
  1. MałgorzataMałgorzata Post author

   Dziękuję, cieszę się bardzo. “Zaszywam” różne informacje, bardzo mi się to podoba, a każdy niech czyta po swojemu 😉 .
   Również pozdrawiam 🙂
   Ps.
   Oczywiście, że możesz!

   Reply
 2. Jola TrzebiatowskaJola Trzebiatowska

  Czaszkowi kolesie Elu troszkę wystraszeni miną tej miłej Pani z boku 😉 Ale zupełnie niepotrzebnie to całkiem miła rodzinka 😉 Kolory oczywiście fantastyczne. Piękna poducha dla E – miłośniczki przyrody 🙂

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *