Friday, 15 June 2018

Lavender landscapeI created this picture a month ago and above of all when making it  I tried to do something new to me.


Few weeks ago we visited Standen. It’s a beautiful place.

As usual firstly I viewed the house and then enjoyed the wonderful garden.


This time a pleasant surprise happened to me. In one of the last rooms of the house there was a patchwork exhibition. When I admired displayed works I felt the familiar sensation. It seemed to me that I’ve seen those quilts before, some time ago, in Wiesia home, in a book by Wendy Dolan.

The author appeared to be a very friendly person.


As a result of this visit and a book I bought, I created this little picture. I was making it inventing several tricks and observing the effects. I enjoyed it a lot.komentarze (12)

 1. Krysia

  Przepięknie malujesz! Aż trudno uwierzyć , ze to wszystko z pod igły wychodzi. No to miałaś super niespodziankę na koniec. Czasem dziwne ścieżki nas prowadzą w różne miejsca i jak tu nie wierzyć w przeznaczenie:)

  Reply
 2. Basia

  Jeszcze zanim przeczytałam tekst, pierwsza myśl po spojrzeniu na obrazek to: O! Coś zupełnie nowego 🙂
  Gosiu piękny obraz. Świetnie uchwyciłaś perspektywę 🙂
  Wspaniale szyjesz Gosiu… a właściwie malujesz 🙂
  Pozdrawiam serdecznie

  Reply
 3. JolaJola

  Jeżuuuuuuuuuuuuuuuuuuu te kwiatki !!!!!! Żeby takie cuda wychodziły spod igły i nitki ???? Myślałam, że tylko pędzlem i farbami można malować tak piękne widoki 🙂 Mam nadzieję, ze zobaczę to na własne oczy 😉 To taka większa pocztówka z Anglii do nas wszystkich 🙂 Dziękujemy, bardzo mi się podoba.

  Reply
  1. MałgorzataMałgorzata Post author

   A wiesz Jolu, że ja też tak myślałam, dopóki nie spróbowałam. Ciekawe rzeczy można zrobić przy użyciu igły i nitki, nie tylko ręcznie 🙂
   Warto czasem spróbować nowego.

   Reply
 4. JolaJola

  Jesteś artystą malarzem, który tworzy z materiałów i nici 🙂 Absolutnie !!! Te Twoje wszystkie łąki, trawy, kwiaty. ptaki, owady, ryby ………………. są jak namalowane 🙂

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *