Saturday, 31 January 2015

Lovely Family in all its glory


Myślę, że nic dodać, nic ująć 🙂 .

Wykorzystałam CAŁY panel z tym uroczym towarzystwem! Czegóż tu nie ma! – i biesiadnie (znana już scenka stąd ), i klub robótkowy, i sowa, i kot bijący na głowę pewną wredną kotkę (to nie moje słowa jakby co!). Dodałam trochę tła, ramkę i gotowe 🙂 . Poduszysko jest oczywiście uzupełnieniem prezentowanego wcześniej kompletu.

No cóż,  oberwało mi się tym razem, bowiem poszłam na łatwiznę i nie zaszyłam nic do odszukania! Nie ma to, jak rozpuścić dzieciaka, przyzwyczaić, rozpieścić… Potem tylko dąsy i reklamacja!!! Nie dogodzisz człowieku 🙂 .


IMG_7639r


 IMG_7495r Tył postanowiłam zapiąć na kolorowe guziczki…


I jak postanowiłam, tak zrobiłam 🙂 .                            IMG_7641r


komentarze (5)

 1. Anna Dutkiewicz

  ULLLALAA!! … można rzec , że się nawet delikatne Szmatkowe larum podniosło !:D (hihi) …ale .. jak się młodzieży rozpuści , to i młodzież rozpuszczona !!

  Jedyne co mam na swoją obroną to FAKT, że WIELOKROTNIE 😀 się mówi dziecku :
  “-szukaj, szukaj, to jeszcze nie wszystko” .. wtedy nie ma, że się nie chce – trzeba wysilić szare komórki i szukać…

  Reasumując – w rezultacie, biedny człowiek się przyzwyczaja do: ukrytych cichcem zagadek .. próbuje odnajdywać niuansiki, analizować rebusiki, rozwiązywać szyfrogramy, W GŁOWĘ ZACHODZI O CÓŻ ZNÓW CHODZI – a tu nic !

  – I ja się pyta m, jak żyć !? j a k ż y ć . . .

  Reply
  1. MałgosiaMałgosia Post author

   Kochanie, przeszłaś samą siebie!
   Ale nas rozbawiłaś – przeczytaliśmy razem Twoją obronę. Masz rację, mea culpa !!!

   Reply
 2. warmianeczka

  Bosko! Moi ulubieńcy w komplecie. “Poszłam na łatwiznę…” – Gosiu litości!:) Kolorowe wstaweczki (po około 18 tyciutkich kawałeczków z każdej strony), kontrastowa paseczkowa lamówka, nie mówiąc o doborze guziczków i koloru nitek do nich. Uwielbiam rodzinkę z obrazka, ale bez wymyślonej przez Ciebie oprawy…., nawet nie chcę myśleć.
  Ps. O zgadywanki się nie martw, jesteśmy tak wyćwiczeni, że nawet jak nie zaszyjesz, to znajdziemy:) i jeszcze wmówimy, że autorka właśnie to miała na myśli.

  Reply
 3. Jola TrzebiatowskaJola Trzebiatowska

  Jest fantastyczna 🙂 Rodzinka wspaniała, jak widać na obrazku, z taką to najlepiej na zdjęciu (czytaj: na poduszce;) Namiastkę tej rodzinki mam w domu, cała by mnie przerosła 😉

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *