Tuesday, 26 January 2016

Pomarańczowa Sowa


r-IMG_6844


Prosto spod igły. Aż zrobiło się jaśniej. Potrzebowałam takiego koloru w te obrzydliwe deszcze, które spłukały przepiękną zimę. Na pocieszenie i poprawę humoru – pomarańczowa sowa.

Pierwszy raz w życiu uszyłam coś w takim zestawieniu kolorystycznym 🙂 Nawet brak światła specjalnie nie doskwierał – uszytek sam siebie doświetlił.


IMG_6839r

r-IMG_6835


komentarze (23)

 1. Ela

  Na widok zdjęcia buzia się rozświetla, to co dopiero zobaczyć oryginał. Taka akurat na “pozimie”:). Taka, co to się lekko robi na duszy:) -piórka, delikatne, ale jednak chwaściki, wybuchowe kropeczki. Zestawienie kolorystyczne – energia, energia, energia. Całość dopieszczona słonecznym wnętrzem, namiastką domu sówek w postaci zawieszki, żółtym suwakiem przy czarnym, kontrastowym zamku:). Ślicznie to razem wyszło.

  Reply
  1. MałgorzataMałgorzata Post author

   Możesz, jest bezdomna. Stworzona na poprawę humoru i trochę z potrzeby, bo w poprzednią się nie mieszczę 🙂 Mam jeszcze jedną do skończenia, bo nie mogłam się zdecydować 🙂 Ta mnie “grzała” i poszła na pierwszy rzut.

   Reply
 2. Iwona

  Cudo, Gosiu!!!
  Buźka się sama śmieje od ucha do ucha :-)))
  I od razu zrobiło się bliżej do słonecznej wiosny, a potem lata…

  Reply
 3. Wiola

  Wspaniała kosmetyczka, w radosnych barwach. Lubię te kolory w dodatkach i sama tu i ówdzie je przemycam. Obecnie także pracuję z pomarańczowym kolorem. To dobry sposób na odwrócenie uwagi od tych szarości panujących za oknem.

  Reply
  1. MałgorzataMałgorzata Post author

   Kiedyś pomarańczowego koloru nie znosiłam, ale odkąd zajęłam się patchworkiem wszystko się zmienia…
   Pytałam szyjące dziewczyny i okazało się, że nie tylko mnie dopadają zmieniające się wybory kolorów. Czyli jest ok.

   Reply
 4. Gosia B.Gosia B.

  Powtórzę się kolejny raz:) przepiękna. …… jak wszystkie Twoje prace Gosiu 🙂 od samego patrzenia na te kolory depresyjny humor ucieka a zastępuje go szeroki uśmiech 🙂

  Reply
 5. JolaJola

  Tak, buzia uśmiecha się na sam widok 🙂 Piękna alternatywa na te szarości za oknem. I te piękne sówki ze zdziwionymi oczkami, co też trafi do tej pięknej kosmetyczki ??? Bardzo mi się podoba 🙂

  Reply
 6. JolaJola

  Tak, ostatnio właśnie dostałam coś bardzo ładnego i pomarańczowego !!! Podoba mi się to i bardzo poprawia nastrój 🙂

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *