Friday, 29 November 2019

A dream of a submerged gardenThis is my next work inspired by fascination of Marta Konieczny’s painting.


Making her painting part of my sewing is as immersing myself into a secret garden of a wonderful plants.  This time it wasn’t any particular Marta’s picture, but a compilation of everything I remembered from her creations. Finding areas which were in common for those two distinct worlds as well as showing  my personal interpretation was absolutely fascinating to me. I’m sure, that we see the reality in a slightly different way.

I treasure the fact, that the Artist likes my references to her work and the way I show it.Below are two my pieces inspired by Marta Konieczny’s painting.Size: 56 cm x 67 cm.


komentarze (9)

 1. AnkaSkakanka

  Piękne ! ja coś w tym roku nie mam kompletnie weny żeby tworzyć ale cieszę się podwójnie ze inni maja i takie super prace tworzą ❤️

  Reply
  1. MałgorzataMałgorzata Post author

   Dziękuję Aniu,
   Z tą moją weną to ostatnio marnie, jest jak jest. Ta praca powstała ponad dwa miesiące temu, w końcu ją pokazałam.
   Ty masz inne zajęcia o ile wiem 🙂

   Reply
 2. Ela

  Czasami i venie trzeba udzielić urlopu:). Chociaż, jeżeli tak wygląda spadek veny to aż się boję, jak wygląda szczyt formy:).
  Cudowny tkaniną malowany obraz, bardzo klimatyczny, no piękność wielka po prostu.

  Reply
  1. MałgorzataMałgorzata Post author

   Dziękuję Elu,
   W głowie zawsze dzieje się więcej niż w realu… Jeśli przez chwilową niechęć do tworzenia czegokolwiek przebija się jakiś obraz, to myślę, że warto coś z tym zrobić, spróbować przynajmniej. No i nic na siłę, bardzo bym chciała, żeby to moje szycie było nadal przyjemnością, radością tworzenia przede wszystkim… Póki co tak jest.

   Reply
 3. JolaJola

  To jest naprawdę podwodna łąka 🙂 Te cienkie roślinki i kwiatki w postaci pęcherzyków powietrza to dokładnie podwodny świat 🙂 Fantastycznie Ci to wyszło 🙂 Kolory i materiały cudne. Piękna Sztuka (przez duże S) 🙂

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *