Sunday, 15 March 2015

Taka sobie podusia, czyli Yorkshire Terrier słodziak w patchworkowej odsłonie


1-1-IMG_6832r

Któregoś razu poprosiłam w sklepie, w którym zaopatruję się często w materiały do moich uszytków, o próbki materiałów z kolekcji Rapture firmy Art Gallery Fabrics. Próbki dostałam, a jakże! Paseczki były na tyle duże, że szkoda było ich nie wykorzystać. I tak powstała potrójna ramka dookoła psiaka. Bawełna jest doskonałej jakości, chyba najbardziej taką lubię. Gęsto tkana, połyskliwa, super!

Słodka podusia wyszła, prawda?


1-IMG_6835r 1-IMG_6816r 1-IMG_6837r 1-IMG_6844r


komentarze (5)

 1. Jola TrzebiatowskaJola Trzebiatowska

  Oj słodziutka naprawdę 😉 I te kolorki na dodatek. Właścicielka poduchy musiała być zachwycona 🙂 A może ten słodziak zawładnął ową poduchą ??? Wcale bym się nie zdziwiła 😉

  Reply
 2. Krysia

  ładniutka podusia, piesek słodki, rameczki fajne wyszły , cała podusia słodka. Ja jednak chyba wolę ajnie pchoć ja wolę herbaciane, kwieciste i zagadkowe:):) wykończenie u Ciebie jak zwykle perfekcyjne.

  Reply
 3. warmianeczka

  To kumpel Goldzika, którego podobizna widnieje na podusi, tyle, że malusi-cukierusi:). Do miniatureczki bardzo pasują pastelowe kropeczki i kwiateczki. Łapki (nie tylko pieskowe) w górę!. Świetne wyczucie łączenia kolorów, motywów a ta precyzja wykonania – jak się tego nauczyć Gosiu?. Nie myślę wyłącznie o Twoich uszywkach:)

  Reply
  1. MałgosiaMałgosia Post author

   Nieustannie mnie zaskakują Wasze pochwały, no bo żeby aż tak….
   Ale cieszą mnie ogromnie i dziękuję, po prostu.
   Swoją drogą przypomniałaś mi o Goldziku!, muszę się dokopać do zdjęć 🙂

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *