Monday, 20 July 2015

Taniec motyli na letniej łące i zgłoszenie do konkursu :)


1-1-IMG_1487r

Pierwszego lipca skończyłam tę serwetę i zamieściłam o niej post. Dziś przypadkiem dowiedziałam się o bardzo fajnym konkursie i postanowiłam wziąć w nim udział. Mój “Taniec motyli na letniej łące” zdaje się spełniać wszystkie wymogi, więc co tam, do odważnych świat należy! Zgłaszam swój uszytek.

IMG_1469w


Poniżej jest banerek z linkiem do strony, na której jest więcej informacji na temat konkursu. Praca kolorystycznie pasuje do zdjęcia poniżej :)))
Hello Sunshine bannerPozdrawiam serdecznie wszystkie Uczestniczki, miło będzie obejrzeć zgłoszone prace i “odkryć” nowe blogi 🙂 .


1-IMG_1475r 1-1-IMG_1438r 1-1-IMG_1439r 1-IMG_1466r


komentarze (20)

 1. Jola TrzebiatowskaJola Trzebiatowska

  Oddałabym wszystkie moje głosy na I miejsce 😉 !!! Z przyjemnością siada się do stołu, na którym coś takiego leży 🙂 Jest wyjątkowo piękna. Oczywiście też trzymam kciuki 🙂

  Reply
 2. grazka-1grazka-1

  Życzę powodzenia w konkursie. Też coś na pewno zgłoszę, ale tak raczej “pro forma”. Niech ludzie trafią do moich Igiełek 🙂

  Reply
 3. Dorota Kobielus

  Wspaniały bieżnik, praca niezwykle oryginalna i pomysłowa… cudo po prostu!
  Jak to mozliwe, że wcześniej nie widziałam Twojego bloga? Prędko więc dodaję do ulubionych. cudeńka tworzysz… wszystko szalenie mi się podoba!

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *