Sunday, 16 August 2015

The Ghastlies in White Pillow


IMG_1877rKolejny raz zajęłam się uroczą rodzinką. Uszytek jest do kompletu, do poduchy, która sądząc po statystkach cieszy się niezwykłą atencją.

Ot, urodzinowy prezent dla mojej sierpniowej Siostrzyczki. Podarowałam go tydzień wcześniej, po co ma zalegać, niech cieszy.


 Tył:

IMG_1870ra


Wymiary: 61 cm x 42 cm.


 

komentarze (14)

 1. Ela

  Świetna kompozycja, przy tak dużym panelu (ale się wymądrzam, jakbym się znała na patchworku:)). Subtelna kolorowa podstawka bardzo ozdabia moich ulubieńców:).
  Miałam dużą trudność z wybraniem ulubionej pańci. W końcu padło na tę na szezlongu: siedzi sobie wygodnie, wszystkich ma na oku, kto podpadnie to zdyscyplinuje z użyciem narzędzia uniwersalnego:), kogo trzeba przyszpili albo kota na niego naśle:). Nadal szalenie lubię tę uroczą a może upiorną:) rodzinkę. Tylko Gosia, odpowiednio dokładając skrawki, potrafi wydobyć ich niepowtarzalność.

  Reply
 2. aania

  Ta na szezlongu to chyba ja, bo okulary, spojrzenie spod byka i kot czyli moja Misia. W
  dodatku zwichnęłam nogę i też teraz tak siedzę, tyle, że bez laski. Ale bardziej podoba mi się Pani nauczycielka z sową na głowie i z wygrażającym paluszkiem, widać, że rządzi w tym towarzystwie. Czekam na dalsze opowieści pełne treści.

  Reply
  1. MałgorzataMałgorzata Post author

   Rodzinka porusza wyobraźnię i to jest super!
   A opowieści pewnie będą, bo zapasy materiałowe jeszcze się nie wyczerpały 🙂
   Zdrówka życzę!

   Reply
  1. MałgorzataMałgorzata Post author

   Przyznam, że ten dreszczyk pojawia się i u mnie 🙂 . I jeszcze to, że paseczek jest z próbek materiałów załączanych do zakupów. Gromadzę je skrzętnie!

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *