środa, 15 lipca 2015

Gnomy, Krasnoludki czy Żywiołaki?


IMG_1580r

Kupiłam materiał z zamiarem pocięcia, pozszywania, jak zwykle. Tym razem jednak odpuściłam patchworkowe wariacje i wykorzystałam cały panel.

To wesołe i pracowite towarzystwo (w niejednym ogródku przydałaby się taka pomoc!) trafi do kolejnej małej dziewuszki. Nie ma już elfów, są krasnoludki. Też dobrze 🙂 .

Spokojnych snów!


IMG_1583r


 Rozmiar 57cm x 42cm


 

 

komentarze (12)

 1. Ela

  Dorzucam “duszki leśne”.:) Pocieszne te żywiołaki (nie spotkałam się z takim określeniem), oj, zaprosiłabym je do ogródka, ale są takie malutkie, to chyba bardziej na wisienki a nie do pracy:). Nie byłabyś sobą, Gosiu, gdyś im parę grządek nie popikowała, co?:). Priekrasna, jak mawiają niektórzy:).

  Odpowiedz
 2. Jola TrzebiatowskaJola Trzebiatowska

  A to się mała dziewuszka ucieszy 🙂 Sny będą na niej jak z bajki 🙂 Śliczna i kolorowa, pobudza wyobraźnię. Fajnie byłoby tak na niej zasnąć i przenieść się na trochę w taki mały kolorowy światek. Pobyć tam i poobserwować. Wrażenia na pewno bezcenne. Oj mogłoby się nie chcieć obudzić 😉

  Odpowiedz
 3. Ela

  I jeszcze dodam, że bardzo podoba mi się wykończenie góry podusi. To tak, jakby te chochliki zbudowały swoją osadę pod wielkim muchomorem, a brzeg jego kapelusza wykorzystały do przyczepienia linek na przepierki:).

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *