wtorek, 29 grudnia 2015

Modern Christmas Tree


r-IMG_6200


Drzewko z przepisami na pyszne potrawy. Nie mogą się nie udać!, wszystkiego dopilnuje maleńka myszka 😉 . Prezentuję dla porządku, wystąpiła już bowiem w szeregu świątecznych drzewek. Prościutka, ale mnie się ogromnie podoba.


rIMG_6211r-IMG_6212


Ostatnio, tworząc mnóstwo małych prac, wytrenowałam się w przyszywaniu lamówki, zwłaszcza na rogach… Uszytek mały czy duży, rogi do obszycia są zwykle cztery, więc w sumie trochę ich było.


komentarze (12)

 1. JolaJola

  A ja jestem dumna i szczęśliwa, bo teraz jest moja 🙂 Choinka śliczna a myszka rozbrajająca 😉 Uszyta perfekcyjnie w pięknych kolorach i wzorach.
  Na cały przyszły rok życzę Ci Małgosiu tak wspaniałych pomysłów i pięknych prac jak dotąd 🙂 Tym samym jak najwięcej wygranych prac w konkursach 🙂

  Odpowiedz
  1. MałgorzataMałgorzata Autor wpisu

   Oj, Jola! Konkursy są miłe, wygrane zwalają z nóg z powodu radości, jednak najważniejsze i najmilsze jest to, że tu zaglądacie i piszecie fajne komentarze. Bezcenne 🙂
   A myszka… niechaj pomaga wywołując uśmiech na twarzy, o to przecież chodzi! O zwykłą codzienną radość.

   Odpowiedz
 2. Ela

  Śliczna choineczka, bardzo się cieszę, że pomaga Joli w kulinarnych zmaganiach:). W towarzystwie myszki na pewno wszystko się uda:). Pomysł i perfekcja wykonania tradycyjnie doskonałe. Bardzo cieszy oko:).

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *