czwartek, 6 października 2016

Nagroda w Blogger’s Quilt Festival 2016 :)


BQF_Sept2016-300x300


W tym roku po raz drugi wzięłam udział w Blogger’s Quilt Festival. Nie planowałam, ale wyszło jak u dziecka – Jo mnie zmotywowała, przypominając o wydarzeniu. Nie sądziłam, że w ogóle zdążę przygotować wpisy na blogu, byłam na wakacjach, co innego miałam w głowie. Ale dzisiaj takie czasy, że nawet jadąc samochodem (jako pasażer oczywiście 🙂 ), można buszować po Internecie, pisać posty i zabawiać na Facebooku. Tak więc zabawiłam się i powrotna droga przez pół Europy minęła jak z bicza strzelił (przygotowanie postów jednak trochę trwa).


Przyznaję, że sporo czasu minęło zanim uwierzyłam w to co zobaczyłam…

dwa kółka retro Original Design Quilt Category


ptaszki Mini Quilts


Ku memu zdumieniu obie zgłoszone prace dostały w swoich kategoriach największą ilość głosów, można zajrzeć tutaj. Figuruję na liście nagrodzonych jako… Wystawa (sic!?). Przyznaję, że nie mówiłam o festiwalu nikomu (poza jednym wyjątkiem 😉 ) i nie prosiłam o głosy, może i dlatego zaskoczenie było ogromne. To bardzo miłe uczucie, kiedy podoba się to, co robię, tak po prostu. Nawet nagroda mi się trafiła, o czym poinformował mnie mail od Amy, organizatorki festiwalu. Bardzo dziękuję 🙂

Przyznaję też – zastanawiałam się, czy w ogóle wspominać o tym wydarzeniu, w sumie jednak – czemu nie?

W zasadzie nagrodą powinnam podzielić się z Namawiaczką 😀


Dziękuję wszystkim za głosy, miłe słowa i gratulacje. Cieszę się bardzo z mojej nagrody. Gratuluję wszystkim uczestnikom i dziękuję za Blogger’s Quilt Festival. Pozdrawiam serdecznie, Małgorzata. / I’m grateful for all your kind words. I am very happy with my prize. I congratulate all the contest participants and I thank for Blogger’s Quilt Festival. My best regards, Malgorzata.


 

komentarze (20)

 1. Iwona

  Gosiu, z całego serca gratuluję!!!
  Twoje prace są naprawdę piękne i zasługują na najwyższe miejsca i piękne nagrody 🙂
  Uwierz w siebie, Gosiu, bo my w Ciebie i Twój talent bardzo wierzymy, po prostu wiemy, że tworzysz z pasją i wychodzi Ci to genialnie!
  Pozdrawiam cieplutko 🙂

  Odpowiedz
 2. Krysia

  Serdeczne gratulacje! Twoje niezwykłe prace zostały docenione. Widzisz czasem warto się pokazać szerszej publiczności. A to wyróżnienie niech Ci przynosi uśmiech na twarz, zawsze kiedy zasiadasz do tworzenia swoich niepowtarzalnych dzieł podszytych pasją.

  Odpowiedz
 3. beeinquiltsland

  Biję pokłony! Kłaniam się w pas!! Jednym słowem – chylę czoła :)))
  Serdeczne gratulacje! Uściski i buziaki!!! I zupełnie nie wiedzieć czemu – pękam z dumy! Hurrej dla Ciebie Małgosiu!

  Odpowiedz
 4. Pierzasta

  Kocham Cię Szatanie Patchworkowy 😀
  Ptaszki też wymiotły na podium – bardzo słusznie 🙂
  Małgosiu – obłapiam w pasie i się cieszymy razem !!!!

  Odpowiedz
 5. Ela

  Małgosiu, gratuluję! Twoje prace są piękne i zasługują na te pochwały. Mam tylko nadzieję, że poza mailem od Amy sama nagroda również dotrze zza oceanu.

  Odpowiedz
 6. Ela

  Cieszę się razem z Tobą, Gosiu. Wiesz, że we mnie masz wierną wielbicielkę Twojej twórczości. A ptaszki i tak poleciały po sławę:), a rower dojechał:)

  Odpowiedz
 7. Kasia

  Chapeau bas – w dowód uznania dla Twoich osiągnięć Gosiu.
  Moje kolejne gratulacje. Cieszę się Twojej nagrody tak jakbym to ja wygrała.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *