sobota, 3 grudnia 2016

Pikowane choinki


2016r


Podczas przeglądania świątecznych tkanin, których jak się okazało trochę mam, natknęłam się na panele od ostatniego elfa, którego pokazałam w poprzednim poście. Nastał idealny czas, by je wykorzystać. Adwentowy wianek już pokazałam, teraz pozostałe makatki.


s-DSC_7407

Dwa identyczne obrazki, powyżej i poniżej wykorzystałam szyjąc majową poduszkę 🙂 Zupełnie zignorowałam wówczas ich świąteczny charakter i nieźle to wyszło.

s1-DSC_7388


Ptaszki z dzwonkami poniżej są już bardzo bożonarodzeniowe, miejsce ich nie pozostawia wątpliwości.r-DSC_7402


Pikowane choinki 🙂

s-DSC_7408s-DSC_7390    r-DSC_7404


Wymiary makatek: 23 cm x 29 cm.


 

komentarze (12)

 1. Ela

  Ależ kapitalny pomysł. Motyw zamknęłaś, Gosiu , choinką i powstało świąteczne marzenie. Teraz marzę, by spełniło się coś niemożliwego, dlatego wybieram wybieram makatkę z gruszkami na wierzbie:) CUDNE. Jak już coś wymyślisz, to ….. zapiera dech. Ależ mi się podobają!

  Odpowiedz
 2. Kasia

  Siostrzyczko masz wspaniałe pomysły. Choineczki są śliczne i cieszą oko. Uśmiecham się od ucha do ucha.

  Odpowiedz
 3. JolaJola

  To prawda, są prześliczne 🙂 Bardzo cieszy ich widok i wprawiają w prawdziwie świąteczny nastrój. Patrząc na nie robi się ciepło i wesoło 🙂 I chciałoby się taką mieć 😉

  Odpowiedz
 4. Krysia

  Śliczne są! świetny pomysł z tymi doniczkami u podstawy choinki, ptaszki cudne, rameczki idealnie piękne i dopasowane kolorystycznie. Już mi się chce Świąt, ale właściwie to to oczekiwanie jest właśnie najpiękniejsze!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *