wtorek, 21 kwietnia 2015

Poduszeczka “ELF Aniołek”


IMG_9754r


To ostatnia, czwarta poduszka z elfami. I dobrze, starczy. Był już Gwiazdeczka, Serduszko, Wróżka. Tak mi się kojarzyły te elfy i tak je nazwałam. Oczywiście dla kolejnej małej dziewuszki 🙂 .

Elfik ostatni, ale równie rozkoszny jak wszystkie pozostałe. Rajstopki nie pozostawiły mi wyboru, lamówka musiała być taka, jaka jest. Ostatnio kupiłam kilka ślicznych tasiemek i jakoś tak pchają się na te poduszki 🙂 …


1-IMG_9757r  1-IMG_9758r 1-IMG_9765r 1-IMG_9785


 

komentarze (15)

 1. Jola TrzebiatowskaJola Trzebiatowska

  No wiedziaaaaaaaaaałam, że będzie cuuuuuuuuudna !!!!!!! 🙂 Elfik jest piękny i kolory śliczne. I te serduszka dodają wiele uroku 🙂 Zazdroszczę tym wszystkim małym dziewuszkom 😉 Sama bym chciała taka mieć 😉 To Amelka na pewno będzie zachwycona i będzie miała na niej same piękne sny 🙂
  P.S. Jak dobrze, że do rajstopek wszystko pasuje 😉

  Odpowiedz
  1. MałgorzataMałgorzata Autor wpisu

   Aniołek ma kształt litery A, jakby co, tak więc do Amelki pasuje jak znalazł :). Szukałam lamówki do tej podusi i poza tą jedną nic mi nie pasowało!

   Odpowiedz
  1. MałgorzataMałgorzata Autor wpisu

   Niestety masz rację, a niestety ponieważ nie zawsze zdjęcie pokazuje dobre kolory, chociaż staram się 🙂

   Odpowiedz
 2. grazka-1grazka-1

  Tradycyjnie, przepięknie 🙂 Oglądając Twoje prace całościowo czuję harmonię i ład. To dzięki Twojej dbałości o szczegóły. Lamówka do rajstopek! Rogi do falbanek, Rameczka do sukienki, itd. Ale też kolekcję materiałów masz wspaniałą 🙂

  Odpowiedz
  1. MałgorzataMałgorzata Autor wpisu

   Powiem uczciwie, że to jakoś samo wychodzi, bardzo intuicyjnie :). Pasuje, albo nie. Inna rzecz, że co komu pasuje, to już całkiem inna bajka!
   Ps. Wysłałam, daj znać, kiedy list dojdzie 🙂

   Odpowiedz
 3. warmianeczka

  Bardzo lubię Twoje Elfiki, są takie “śliczne eteryczne”. Nie mam na razie takiej malusi, ale wyobrażam sobie radość obdarowanej panieneczki. Gosiu, wszystko Ci się składa, układa, pasuje, bo Ty świetną projektantką jesteś i nie odpuszczasz, dopóki nie będzie po Twojemu, dlatego efekty są wyjątkowe, po prostu zachwycające.

  Odpowiedz
  1. MałgorzataMałgorzata Autor wpisu

   Elfy są śliczne same w sobie i trzeba było uważać, żeby nie popsuć, mam nadzieję, że mi się udało 🙂 .
   Rozbrajająca jest Jola, która chętnie zostawiłaby je w swojej sypialni ;), właśnie od niej wróciłam, pośmiałyśmy się trochę.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *