czwartek, 19 grudnia 2019

W oczekiwaniuNie tylko kotek i piesek czekają z utęsknieniem na małego gościa 🙂


Kołderkę uszyłam z rolki tkanin 2,5″ otrzymanej (w ramach nagrody) wraz z innymi dobrami od Marty ze sklepu CraftFabric. Sklep ku memu zmartwieniu jest  niestety w trakcie zamykania, bardzo lubiłam robić tam zakupy.

Jeśli nie jesteście pewni jak połączyć kolory, można do uszycia wierzchu wykorzystać zestaw z dowolnej kolekcji. Aby rozweselić quilt – dodałam aplikację kota. Jak wykonać kotka opisałam jakiś czas temu. Kołderka jest ciepluteńka, z pewnością sprawia to fakt, że podszyta została mięciutkim minky, o wykonaniu pisałam tutaj.

Tak prezentuje się Kot Wasabi:Kiedy kołderka została skończona, pomyślałam o poduszeczce do kompletu. Na wierzch poduszki wybrałam kawałek tkaniny z roztańczonym dziecięcym pochodem. Obrazek obszyłam w sposób podobny do obramowania kołderki, wykorzystując resztki pozostałe po jej uszyciu. Myślę, że całkiem zgrabnie to wyszło.Wymiary kołderki: 120 cm x 150 cm.

Wymiary poduszeczki: 50 cm x 35 cm.


komentarze (6)

 1. KasiaKasia

  Kołderka i poduszka jest uszyta z miłością. Komplecie jest przepiekny. Już widzę jak będzie paluszkiem dotykał kolorowe obrazki. Mały gość nie wie jak bardzo jest kochany

  Odpowiedz
  1. MałgorzataMałgorzata Autor wpisu

   Masz rację Kasiu, zawsze sporo serca wkładam w to, co robię. A w tym przypadku, sama rozumiesz 🙂
   Myślę, że Mały czuje tę naszą miłość. Nas wszystkich.

   Odpowiedz
 2. JolaJola

  To jest przecudne 🙂 Ta ukochana istotka pewnie była prze szczęśliwa w tym towarzystwie Kota Wasabi i już myśli, kiedy do niego wróci 🙂 A od tej poduszeczki, to bym się po prostu nie odkleiła 😉

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *