sobota, 14 listopada 2015

Wybór


Nietrudno zauważyć, że ostatnio blogiem zawładnęły torebki. Rzecz dla mnie całkiem nieoczekiwana. Wszystko za sprawą pewnej osoby, przez którą zostałam obdarowana różnymi materiałami. Otóż kiedy zobaczyła ona  kosmetyczkę i usłyszała, że to mój rękoczyn, powiedziała, że ma różności i spytała czy chcę. Chciałam.

r-4 torebki


Aby podziękować za otrzymane dary uszyłam torebki, by A. mogła dla siebie coś wybrać. Tempo miałam zabójcze, chciałam zdążyć przed naszym dzisiejszym spotkaniem.
Dobierając materiały i kolory kierowałam się tym, co podobało się A. To znaczy wsłuchiwałam się, patrzyłam i tak zdecydowałam. Okazało się, że widzę i słyszę 🙂 . Uwielbiam patrzeć na zaskoczoną minę i radość. Mała rzecz, a cieszy.


Stawiałam na torebkę nr 3 i rzeczywiście była pierwszym wyborem. Widząc błysk w oku zachęciłam do wyboru drugiego i tym sposobem torebka nr 4 również ma właścicielkę. Cieszymy się obie :))) . Czyli podwójnie!


komentarze (14)

 1. Anna Dutkiewicz

  “Uwielbiam patrzeć na zaskoczoną minę i radość. Mała rzecz, a cieszy.” – a ja uwielbiam patrzeć i czytać jak się Pani cieszy mogąc obdarować kogoś ( i oczywiście jeśli ta osoba się cieszy) . Jak się ma słabszy dzień to fajnie paradować się czyjąś radością ! 🙂 Zazdroszczę obdarowanej ! buziaczki z chorowitego garnizonu !

  Odpowiedz
 2. Anna Dutkiewicz

  u nas standardem , że ja chora 😀 Piotrek za to jak Chuck Norris czy domestos – wystarczy że spojrzy na szybujące ku niemu zarazki a te wnet uciekają i chowają z mną .. tak więc jestem smarkającą matką polką kaszelkową

  Odpowiedz
   1. Anna Dutkiewicz

    tak tak 😀 ja wszystko wiem i wszystko będę mieć :D! i dla chorutkich rodziców 🙂 z przeróbki też! No bo kto ma w końcu o nich dbać jak się obydwoje pochorują 🙂 ?

    a tak swoją drogą…
    Słyszałam , że autorka bloga ma całkiem dobry kontakt z tym grubaskiem w czerwonej czapce co przez kominy się w zimie przepycha :D! Jakby mu Pani tam cichcem rzuciła słówko o tym co jest poniżej… bo on podobno jak się nudzi to robi takie fajniutkie handmade’owe rzeczy 😀 Oczywiście kupić to nie problem, ale ile radości z bycia obdarowanym prezentem unikalnym wyjątkowym i w ogole 😀 i dodatkowo słyszałam, że ma świetny gust ten Nikolas ! a dodatkowo zawsze trafia w dziesiątkę 😀
    Saszetka.png

    Odpowiedz
 3. Ela

  Pozdrawiam ciepło wszystkich chorusków:) i zdrówka życzę.
  Jak to mówią: torebek i butów w szafie nigdy dość. Imponująca kolekcja torebkowa, każda piękna i unikatowa. Razem robią super wrażenie. Znam to uczucie, kiedy można cieszyć się z radości obdarowanego – bezcenne.

  Odpowiedz
 4. JolaJola

  Trzymajcie się wszyscy chorzy i wracajcie szybko do zdrowia !!!! Pozdrawiam serdecznie 🙂
  Piękny zestaw, trudny wybór, jest w czym wybierać 🙂 Szczerze podziwiam za pomysł, wykonanie, ciężką pracę 🙂

  Odpowiedz
 5. Basia

  To już jak hendmejdowa witryna sklepowa 😉 Podzielam Twoją radość z obdarowywania, też to uwielbiam!

  Zdrówka Gosiu – wyleż to dziadostwo. Lekarze przestrzegają przed panoszącym się w kraju wirusem, który zostawia kaszel na kilkanaście (!!!) tygodni. Moje dzieci już się z nim znają, więc (choć uwielbiam Twoje uszytki) to przepracowanie odradzam 🙂

  Odpowiedz
 6. Kasia

  Podobają mi się wszystkie a najbardziej granatowa. Gosiu doprowadziłaś do perfekcji każdy detal w torebkach. Są wyjątkowe i nie powtarzalne. Kłaniam się nisko przed Twoim talentem.
  Zdrowia Tobie życzę.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *