Tuesday, 6 October 2015

Dostałam…


1-IMG_4089rPo niewielkich perturbacjach, spowodowanych moją długą nieobecnością, dostałam wyczekiwaną przesyłkę, nagrodę za wiadomoco 😉 . Cieszę się ogromnie, nici mają przepiękne kolory!!! Zapakowane w futerał, no elegancja-Francja :))). Mam nadzieję, że nie będzie mi szkoda i jak się napatrzę, to zacznę nimi szyć ;)))).

Dziękuję jeszcze raz 😀 , cieszę się jak dziecko!


A przy okazji – na zdjęciu widać moje najnowsze nabytki: calową linijkę, uchwyt do linijek (bardzo pomocny!!!) i prześliczne klamerki do lamówki, których jeszcze nie miałam czasu wypróbować.1-IMG_4085r


 

komentarze (14)

 1. Gosia from Quilts My Way

  Jeszcze raz gratuluję wygranej, Małgosiu 🙂 Widzę, że już wybrałaś tkaniny dopasowane kolorystycznie do nici 😉 Nic, tylko szyć !
  A nici nie żałuj… nie zużywają się tak szybko 🙂

  Reply
  1. MałgorzataMałgorzata Post author

   Dziękuję serdecznie!
   Co do tkanin… Nawet nie wybierałam – po prostu wyjęłam ten stosik z półki i okazało się, że pasuje idealnie :)))
   Spróbuję nie żałować 😉

   Reply
 2. Ela

  Oj, będzie się działo:), linijkowo, klamerkowo i niciowo-kolorowo. Maszyna, na myśl, jak będzie nadużywana, przygotowuje dodatkowe moce. Barwy dodają kolorytu tworzeniu:) I że też się nie dziwię wcale, że leżące obok materiały idealnie pasują:). Fajnie jest być nagradzanym, ale jeszcze fajniej umieć się cieszyć, tak jak TY, Gosiu z nagrody.

  Reply
  1. MałgorzataMałgorzata Post author

   Ha! Maszyna jest już chyba na granicy wytrzymałości ;), a że starej daty, nie marudzi, tylko jedzie do przodu, ciekawe jak długo jeszcze? 😉
   Oj, cieszę się ogromnie :)))

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *