piątek, 7 sierpnia 2015

Bag in Black & Colours


1-1-IMG_1814rOstatnie dni spędziłam z Elą. I szyłam szyłyśmy bajecznie kolorową torbę na lato, “na miarę”. Fajnie było.


 Wierzch torby wyglądał tak:

1-1-IMG_1810r

Przód i tył (kolejność dowolna):

1-1-IMG_1815r 1-1-IMG_1819r


I jeszcze kilka zdjęć:

1-1-IMG_1831r  1-1-IMG_1832r  1-1-IMG_1840r


We wnętrzu są dwie otwarte kieszonki:

1-IMG_1847r


Wymiary: wys. 35 cm, szer. 31 cm, głęb. 8 cm, długość rączek 52 cm.


Ps. Torba ma wypełnienie polyestrowe z klejem, które ostatnio z ukontentowaniem testuję. Dość sztywne, dzięki czemu spokojnie można ją postawić i nie przewraca się.


 

komentarze (20)

 1. Ela

  Ostatnie, bardzo miłe dni, spędziłam u Gosi i Janusza:). Miałam przyjemność obserwować proces tworzenia torebki. Nadal bardzo podobają mi się obrazki “rodzinne” i dlatego poprosiłam Gosię, aby znajome mi sylwetki zamieściła jako główne motywy. Ubieranie pańci i pana w bajecznie barwne rameczki to dopiero była zabawa. Jednak później nastąpiła żmudna, bardzo czasochłonna praca, by nadać torebce “moce użytkowe” na długie lata. Nie przypuszczałam, że uszycie wymaga aż takiej dokładności i tak wielu godzin przy maszynie.
  Egoistycznie jestem wniebowzięta, że będę miała unikatową torebkę, przy tworzeniu której mogłam uczestniczyć. Jest FANTASTYCZNA!, pięknie dziękuję.

  Odpowiedz
 2. Jola TrzebiatowskaJola Trzebiatowska

  Ale fantastyczna !!!! Z pięknych materiałów. Wszyscy na ulicy będą się oglądać – zaręczam 😉 Super kolory !!! Wymyślanie i szycie razem – bezcenne 🙂 Pozdrawiam Was dziewczęta 🙂

  Odpowiedz
 3. KasiaKasia

  Ożesz!!!! Zamurowało mnie. Wpisuję to dzieło na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Słów mi brakuje żeby oddać piękno torby- nie umiem.
  CHAPEAU BAS!!!!!
  Kasia

  Odpowiedz
 4. Ela

  Jestem dumna jak paw:) (mała próżność) a może trafniej było by jak papuga np.arara (duża “barwność”):). Zaczepiają mnie panie i pytają o torebkę. Znaczy nie tylko mnie się podoba:). Jeszcze raz pięknie dziękuję.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *