środa, 29 lipca 2015

Kocia muzyka na lato ;)


1-IMG_1722r
Poducha dla miłośnika sierściuchów, choć może nie tylko.


Przed pikowaniem:

IMG_1718r


I trochę detali:

IMG_1725rIMG_1728r


Rozmiar 54cm x40cm .


 

komentarze (19)

 1. Krysia

  Zgromadzenie kociaków jest fantasyczne i nutki pięknie wypikowane. Kolorystycznie dla mnie ejdnak poducha zbyt niespokojna, sle pewnie wiąże się to z moim aktualnym stanem ducha.

  Odpowiedz
 2. Jola TrzebiatowskaJola Trzebiatowska

  Przecudowne te kociaki 😉 A całość ??? Po prostu bajeczna !!!!! 🙂 Dobrze się czują sierściuchy w tych kolorach, bo wszystkie uśmiechnięte, bardzo radosna poducha 🙂 Miłośnik będzie bardzo zadowolony !!!!

  Odpowiedz
 3. Ela

  Mnie pasuje wszystko i “Gosiny styl” i stworzaczki futrzaczki i rameczki, i lamóweczki. Klucze może pozwolą na śpiewające wejście do kociego świata:). Świetny pomysł na podkłady pod klucze. Oj, wesoła, wesoła ta muzyczka:). Radosne przesłanie widzę:).

  Odpowiedz
   1. Ela

    To nie ja jestem łaskawa, tylko TY, Gosiu wykonujesz tak fantastyczne prace, że zaczyna mi brakować słów zachwytu. Koncepcja, dobór materiałów, motywów, dodatków (to bardzo żmudny proces, choć wiem, że przynosi Ci radość) … i dopiero mistrzowskie wykonanie . I “wisienki na torcie:”:) pikowanki wyszywanki typu klucze, ptaszki, że o żaglóweczkach nie wspomnę, Nie ma miejsca na łaskawość MISTRZYNI TY moja:).

    Odpowiedz
  1. MałgorzataMałgorzata Autor wpisu

   Chyba tak 🙂 i nie byłoby ich muzyki…
   A’propos muzyki: “Idź tam gdzie słyszysz śpiew, tam dobre serca mają, źli ludzie, wierzaj mi, ci nigdy nie śpiewają.”

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *