czwartek, 25 maja 2017

Czy ciemna może być kolorowa?


DSC_17491


To się okaże 🙂

Uszyłam dla mamy, ponieważ potrzebuje takiej przepastnej kosmetyczki na lekarstwa. Niestety aż takiej ogromnej i właśnie do tego celu. Wytyczne brzmiały: ma być duża i ciemna…


Poniżej dobrze widać wnętrze. Tkaninę dostałam od pewnej kochanej dziewczyny. Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby mama wywróciła pracę na drugą stronę!

DSC_17561


Z obu stron kosmetyczka jest taka sama.

DSC_1765-002


DSC_17511


Wymiary: dno 25 cm x 8 cm, wysokość 22 cm .


Najlepsze życzenia z okazji Dnia Matki!


komentarze (12)

 1. Wiola

  Kolory też leczą więc kolor musi być nawet jeżeli jest ciut ciemniejszy. Kosmetyczka piękna, dopracowana, na pewno sprawi wiele radości.

  Odpowiedz
  1. MałgorzataMałgorzata Autor wpisu

   Też lubię to zestawienie i marzy mi się osobisty otulacz w podobnym zestawieniu kolorystycznym… Ale, no tak… w innych kolorach też mógłby być 😀

   Odpowiedz
 2. JolaJola

  Prosta ale ładna, zestaw kolorów bardzo mi się podoba 🙂 Ty nawet jak stworzysz coś szybkiego to i tak robi wrażenie. Jest po prostu niepowtarzalne 🙂 Masz rację wcale bym się nie zdziwiła, gdyby Twoja mama wywijała ja sobie na lewo i prawo 😉 Wnętrze magiczne jak w kalejdoskopie 🙂 Świetna !!!

  Odpowiedz
  1. MałgorzataMałgorzata Autor wpisu

   Mama zadowolona najbardziej z rozmiaru. Wszystko się zmieściło i wygodnie jest korzystać 🙂 I poprosiła o kolejną 😀 Nie wnikam po co!

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *