środa, 30 listopada 2016

Elf Słoneczko


…tańczy pożegnalny taniec 🙂


r-DSC_0855


Ostatni z rodziny Elfów… Już kiedyś tak pisałam i okazało się to nieprawdą, przyfrunęło i odfrunęło Elfów jeszcze kilka (po prostu nabyłam kolejny panel w UK). Ten tańczy dla mnie pożegnalny taniec 🙂 Nie mam więcej elfiej tkaniny, może troszkę szkoda, ponieważ zawsze znajdowała się jakaś dziewuszka “w potrzebie”, a to był taki miły upominek.


Obowiązkowo – tył poduchy.r-DSC_0857


Wymiary: 50 cm x 48 cm.


 

komentarze (8)

 1. Wiola

  Elfy się skończyły, ale na pewno wypatrzysz jakąś inną, fajną tkaninę, z której uszyjesz równie piękne poduchy. Bardzo ładna jest również tkanina w słoneczka. Chyba również ją lubisz, bo widziałam ją w wielu Twoich uszytkach.

  Odpowiedz
 2. Ela

  Elf Słoneczko zapowiada pogodne i radosne nadchodzące święta. Dodatkowego uroku dodają wypikowane przez Ciebie, Gosiu, serduszkowe girlandy i rąbki wokół ramki. Słoneczkowe plecki ( na guziczki) bardzo podobają mi się.

  Odpowiedz
 3. JolaJola

  I znów uszczęśliwisz jakąś małą dziewuszkę 🙂 Elfy się kończą a u mnie w domu nie ma ani jednego !!! Żałuję, że moje dziewczynki już duże, bo na pewno by miały takie poduszeczki, gdyby były mniejsze 😉 Ale dla nich też mam inne piękne rzeczy 🙂 Śliczna podusia, jak każda z Elfem, mam nadzieję, że znajdziesz coś równie fajnego jak Elfy 🙂

  Odpowiedz
 4. Iwona

  Kolejna, śliczna, elfia poducha!
  Ja jestem pewna, Gosiu, że znajdziesz nowy, cudowny motyw na poduszeczki, które sprawią radość dziewczynkom w potrzebie 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *