poniedziałek, 23 lutego 2015

Kosmetyczka z biglem na różne drobiazgi


1-1-IMG_8804r


To taki mały drobiazg, który planowałam uszyć na… Gwiazdkę, ale po prostu nie zdążyłam. Myślę, że pomieści sporo przedmiotów “wędrujących” po damskiej torebce :). Jak się je zamknie, nie będą ginąć! Przyznam, że w nieustanne zdumienie wprawiają mnie torby Pań i te rozpaczliwe poszukiwania w nich różności, a także obfitość tychże!


 

komentarze (11)

 1. Jola TrzebiatowskaJola Trzebiatowska

  🙂 Wyjątkowy i piękny drobiazg, lecz na pewno pracochłonny. Aż szkoda nosić schowany w torebce 😉 Jak Ty to robisz, zawsze jestem pełna podziwu. Bardzo trudno jest coś takiego uszyć i jeszcze złożyć w taką piękną całość 🙂

  Odpowiedz
 2. warmianeczka

  I chyba znowu samo się zrobiło, tak przy okazji:) Piękne kwiatuszkowo-motylkowe maleństwo. Może wywoła wiosnę, bo ptasię jakieś do niej się uczepiło:)? A pańciowa torebusia ? Jak ja lubię takie cacka.

  Odpowiedz
  1. MałgosiaMałgosia Autor wpisu

   Oby wywołało wiosnę to maleństwo. Ostatnio każdą wolną chwilę poświęcam szyciu, żeby zająć myśli miłymi sprawami. W sumie “zrobiło się” przy okazji, bo jak spędzałyśmy z siostrą dłuuuuuuuuuugie chwile w szpitalnej poczekalni, to widziałam jak szuka różności w torbie i stąd pomysł. Może się przyda, a może choć ucieszy??? 🙂

   Odpowiedz
  1. MałgosiaMałgosia Autor wpisu

   Wygląda na to, że miałaś rację – spodobała się, chociaż póki co widziana tylko na zdjęciu :).

   Odpowiedz
 3. Bee In QuiltsLand

  Zawsze miałam ochotę taką sobie uszyć, ale jak dotychczas mi się nie udało 🙂 Mobilizujesz Kochana, bo aż mnie ręce świerzbią, jak widzę takie cudowności! Mówisz, że to nie takie trudne na jakie wygląda??? 😛

  Odpowiedz
  1. MałgosiaMałgosia Autor wpisu

   Daję słowo byłej harcerki, że to jest naprawdę niezbyt trudna praca! Ta kosmetyczka powstała z jednego kawałka tkaniny i patchworkiem zdecydowanie nie jest, ale tak mi tym razem pasowało. Za chwilę pokażę inną kosmetyczkę, tym razem patchworkową, nieco bardziej wymagającą, ale bez przesady!

   Odpowiedz
 4. KasiaKasia

  Jestem szczęśliwą właścicielką kosmetyczki. Jest prześliczna i wyjątkową. Nie mogę się na nią napatrzeć. To cudowny bibelot, którzy powinien być zamknięty w muzealnej gablotce a nie być trzymany w zamkniętej torbie. Gosiu dziękuję jeszcze raz z głębi serca.

  Odpowiedz
  1. MałgosiaMałgosia Autor wpisu

   Dziękuję Siostrzyczko!
   Ja jestem zachwycona jak rzeczy, którymi obdarowuję cieszą, ale jeszcze bardziej jak służą, więc jak bibelot się przyda to będzie super!

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *