piątek, 17 sierpnia 2018

ToskaniaKiedy zaczynam myśleć o wakacjach, natychmiast przypomina mi się Toskania. To jeden z najpiękniejszych zakątków Europy i z pewnością nie tylko ja jestem tego zdania. Kilka razy byliśmy we Włoszech i często podczas wakacyjnej włóczęgi myślę, by chociaż zahaczyć o tę krainę.


Tak wyglądały początki pracy ze szkicem domków na białej tkaninie:


Poniżej pokazuję dwie kartki, pierwszą jaką kiedykolwiek uszyłam, z zeszłego roku i obecną. Na obu jest Toskania 🙂 Właśnie uświadomiłam sobie, że w zeszłym roku szycie pocztówek też zaczęłam od pozdrowień z Toskanii. Nadal bardzo lubię tę pierwszą, kubistyczną.Praca jest malutka, ma zaledwie 10 x 15 cm, jak pocztowa kartka. Tym razem zdecydowałam się nie wykańczać jej grubszym, mocnym brzegiem, bowiem myślę, że doczeka się innej oprawy.

Aby pokazać rozmiary obrazka zrobiłam poniższe zdjęcie 🙂

Kartkę uszyłam na konkurs do Karoliny. Bardzo odpowiada mi jego forma. Potrzeba niewiele tkanin i trochę kreatywności. Nic nie jest narzucone, pełna swoboda w podejściu do tematu. No i temat – letnia pocztówka 🙂 Może też spróbujecie?


komentarze (8)

  1. MałgorzataMałgorzata Autor wpisu

   To wszystko jest takie malutkie, że początkowo trudno przywyknąć do tego rozmiaru i zmieścić na kartce to, co chciałoby się pokazać. Ale pewnie nie dla każdego 😉

   Odpowiedz
 1. JolaJola

  Nie dziwię się ani trochę, że chcesz tam wracać co wakacje – najlepiej 😉 Karteczka Jest cudna !!! PIERWSZE miejsce w konkursie gwarantowane 🙂

  Odpowiedz
 2. KasiaKasia

  Gosiu kartka jest boska i kojarzy mi się z cudownymi wakacjami spędzonymi w Toskanii. Zmieścilas tyle piękna na tak małym obrazku.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *