poniedziałek, 3 czerwca 2019

Czas na różeOd jakiegoś czasu myślałam o wykorzystaniu tkaniny w róże. Impulsem do powstania tej pracy był nasz ostatni spacer po ogrodach.


Teraz mamy zachwycający czas, wspaniały. Tyle kwiatów dookoła… I kwitną róże.Zestawienie tkanin może nietypowe, ale właśnie na coś takiego miałam ochotę. Na nieco różanej ekstrawagancji.Wymiary: dno 21 cm x 7 cm, wysokość 20 cm .


Ostatnio uszyłam kilka kosmetyczek. Prędzej czy później każda trafia do swojej właścicielki 🙂


komentarze (14)

 1. KasiaKasia

  Kosmetyczki są przepiękne. Widziałam i podziwiałam. Każda inna i tak samo piękna. Nie wiadomo na co się zdecydować.

  Odpowiedz
 2. Barbara Stadnik-Dykcis

  Zauroczyło mni zestawienie tkanin a jak zobaczyłam podszewkę … ona jest z tej samej bajki !!!

  Odpowiedz
  1. MałgorzataMałgorzata Autor wpisu

   Przyznam, że pokazywanie kolejnej kosmetyczki jest po prostu nudne. Ale blog traktuję jako swoistego rodzaju dziennik, w którym od czasu do czasu czegoś szukam i do czegoś wracam, stąd kolejne zdjęcia tego rodzaju pracy.
   Szyję od czasu do czasu kilka kosmetyczek, czasem jakieś sprzedam, czasem podaruję. To miły i praktyczny drobiazg 🙂 Miło mi, że podobają się Tobie Elu!

   Odpowiedz
 3. JolaJola

  Jeżeli nie ma jeszcze właściciela, to ja ją zamawiam 🙂 Jest piękna a róże cudowne. Teraz jest najpiękniejszy miesiąc w roku, trzeba się napatrzeć i podziwiać te piękne kwiaty. A te Twoje kosmetyczki, to mogłabym nosić po kilka w torbie. I każdą na inne rzeczy 🙂 Śliczne wszystkie !!!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *