środa, 11 listopada 2015

Kosmetyczka do Czekoladowego Conieco


r-IMG_5362


Kosmetyczka do kompletu. Zostały mi kawałki tkanin po uszyciu torebki, żal było nie wykorzystać. Zawsze szyję do ostatniego skrawka, szkoda marnować i resztek 😉 . Na zdjęciu jakoś koślawo wygląda, ale daję słowo, że jest prosta – nie mam sił czaić się znów na przyzwoite światło, jest jak jest.

r-IMG_5341


A tu jeszcze jedna.

r-IMG_5348


komentarze (13)

 1. Anna Dutkiewicz

  żądnej koślawości me oczko nie widzi 😀 ! smacznie i czekoladowo 🙂 aż strach pomyśleć ze jakiś lakier do paznokci mógłby się w niej otworzyć lub kredka do oczu zarysować wnętrze !

  Odpowiedz
   1. Anna Dutkiewicz

    no właśnie te mini upiększające gadżety czasem żyją swoim własnym życiem 😀 dlatego żal byłoby je pakować do tak eleganckiej kosmetyczki, aaaaale z drugiej strony co wtedy nosic w takim, fajny “puzderczku” 😀 ja się chyba zgłoszę po jakiś portfelik może ?:D indiańsko kolorowy 😀 z przegródkami. Tyle tu fajnych super rzeczy !

    Odpowiedz
 2. Ela

  Podziwiam szczerze. I jak znam Ciebie, Gosiu, to wypustki w kosmetyczkach pozwalają na przypięcie ich karabińczykami we wnętrzu torebki. Przepyszny komplet. W mojej torebce nawet dwie kosmetyczki znalazłyby zastosowanie i może w końcu miałabym porządek, chociaż nie do końca w to wierzę:). I obiecuję, że nie nosiłabym w nich długopisów, które rysują na rękawiczkach i portfelu gustowne, nie do wyczyszczenia wzorki, bo poprosiłabym o pasujący piórniczek:).
  A tak na boku:), dajesz Gosiu troszkę odsapnąć swoim pomocnikom, którzy przyczyniają się do powstawania nowych usztków w tak zawrotnym tempie:) i kłują igłami paluszki po nocach:). Bo, że dobrze ich karmisz np.czekalodowym tortem, nie mam wątpliwości:)

  Odpowiedz
   1. Ela

    Pomocnikom i sympatykom pomocników a wielbicielom głównej wykonawczyni Twoje wynalazki pod jaką by nie były postacią nie zaszkodzą:)

    Odpowiedz
   2. Ela

    Zawsze w Ciebie wierzyłam, wierzę i wierzyć będę, bo całokształtowo cudnym jesteś człowiekiem i stanowisz dla mnie wzór niedościgniony, nad czym bardzo ubolewam:)

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *