piątek, 14 lipca 2017

SinusoidyUszyłam tę pracę ze wzoru Gosi Pawłowskiej, biorąc tym samym udział w szyciu “Sew All Around” Quilt Along 2017.


Wykorzystałam ulubioną kolorystykę, która dosyć pokrywała się z kolorystyką quiltu Gosi. Quilt jest z tkanin z moich zasobów, nic nie musiałam dokupować. 


Całość wypikowałam nićmi w kolorze wasabi, a po namyśle dołożyłam różu, turkusu i nieco szarego. Chyba nigdy nie uszyłam równie szybko tak sporej pracy. Nic dziwnego, myślenia było niewiele, skorzystałam z gotowego wzoru 🙂
Chcąc uzyskać efekt nierównej powierzchni użyłam grubego poliestrowego wypełnienia. Hmm…, po raz pierwszy moja praca jest tak bardzo… nie moja.


Wymiary: 75 cm x 84 cm.komentarze (12)

 1. Basia

  Super 🙂 Ja wiem, czy tak bardzo “nie Twoja” 🙂 ? Kolory Twoje i pikowanie – bardzo pasuje mu to kolorowe pikowanie – super 🙂

  Odpowiedz
  1. MałgorzataMałgorzata Autor wpisu

   Jednak mnie ciągnie do bardziej szalonych prac, po wypikowaniu jednym kolorem było mi za mało. To dołożyłam barw. W zasadzie z bliska wszystko lepiej widać, nici są bardzo cieniutkie 🙂

   Odpowiedz
 2. Wiola

  Pierwsza na mecie:). Masz Małgosiu zawrotne tempo. Pięknie wyszło. A praca na pewno Twoja. Twoje wykonawstwo, Twoje kolory, Twoje pikowanie, a że wzór nie Twój, to przecież nie ujma.

  Odpowiedz
  1. MałgorzataMałgorzata Autor wpisu

   Tak, szyję bardzo szybko. Tu potrzebowałam jednej szpilki do spinania środka elementów i kilka potem, do połączenia wszystkich powstałych prostokątów w całość.
   Najwięcej czasu zajmuje mi tworzenie, przemyślenie pracy. Wtedy zwalniam, daję sobie czas 🙂 Tym razem wszystko wymyśliła Gosia.

   Odpowiedz
 3. JolaJola

  W Twoim stylu raczej nie jest to praca. Ale ciekawa, pięknie ją uszyłaś. Kilometry pikowania a na pewno nici 😉 Życzę zajęcia I-go miejsca w konkursie 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *