niedziela, 7 października 2018

Zmiana planówJakiś czas temu uszyłam trzy torebki z długim paskiem. Tak się stało, że jedna z nich spodobała się mojej siostrze i siostrze koleżanki. Obu obiecałam torbę, miały dokonać wyboru z trzech i dokonały… wybrały tę samą.


Nie pozostało mi nic innego jak uszyć w miarę podobną. Okazało się jednak, że siostra koleżanki woli torebkę na ramię, większą. Praca była w zaawansowanym stadium, nie miałam chęci na zaczynanie wszystkiego od początku, zresztą nie było potrzeby. Wstawiłam kliny, które utworzyły boki.

Poniżej obie dla porównania.


Pomyślałam, że szkoda byłoby nie wspomnieć o tej torbie, ładna wyszła 🙂 Wprawdzie pokazałam ją w zestawieniu z poprzedniego postu, ale jednak to nie to samo.


komentarze (8)

 1. Ela

  Przepiękniaste, aż do zakochania. Kwiateczki, ptaszeczki i chwaściki (wiem, wiem, że też cudne i potrzebne:)) razem bardzo radośnie i energetycznie. Wiem, że się powtarzam, ale ostatnio znowu zostałam zapytana o miejsce zakupu torebki (tej najpiękniejszej, od Ciebie , Gosiu) i normalnie urosłam z dumy.

  Odpowiedz
 2. Szyciownik

  Cześć,
  To naprawdę niesamowite! Wszystko co szyjesz to arcydzieło. Mogłabyś sprzedawać swoje torebki za bardzo duże pieniądze i ludzie z chęcią by kupowali.
  Pozdrawiam,
  Kasia

  Odpowiedz
  1. MałgorzataMałgorzata Autor wpisu

   Ha! A co to znaczy bardzo duże pieniądze? 😀
   Niespecjalnie lubię szyć torby, poza komponowaniem wierzchu. To żmudna i dość trudna praca. I bardzo, bardzo czasochłonna.
   Serdecznie pozdrawiam Kasiu i dziękuję za miłe słowa 😀

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *